O nas

O nas

Specjalizujemy się w przemysłowym czyszczeniu zbiorników technologicznych wraz z odwadnianiem wydobytego urobku na mobilnych jednostkach odwadniających.

Nasza firma jest w stanie pomóc, wszędzie tam, gdzie z dużej głębokości i z trudno dostępnych miejsc należy wydobyć materiał płynny, półpłynny lub stały.

Świadczymy usługi podciśnieniowego załadunku specjalistycznym pojazdem typu ładowarka próżniowa. Za pomocą elastycznych węży fi 150mm lub fi 125mm materiał zasysany jest do beczki o objętości 14m3. Nasze urządzenie wyposażone jest w wagę, która wskazuje masę wydobytego materiału w czasie rzeczywistym.

Bądźmy w kontakcie

+48 77 464 03 85

Ładowarka próżniowa lub „odkurzacz przemysłowy” charakteryzuje się wysoką sprawnością i wydajnością masową nawet dochodzącą do 50 Mg/h pracy urządzenia.

Sprzęt ma również wydmuch do wyrzucania materiałów sypkich na duże odległości. (Transport kamieni i innych materiałów suchych za pomocą węży elastycznych).

Do każdego tematu pochodzimy indywidualnie i przedstawiamy najlepsze dostępne warunki współpracy dla Klienta.

W odróżnieniu od innych firm działających w branży posiadamy wieloletnie doświadczenie w poligonowym odwadnianiu szlamów powstających w procesach technologicznych.

Nasze jednostki odwadniające zabudowane w kontenerach lub osadzone na przyczepach są kompletnie wyposażone i gotowe do pracy przy zagęszczaniu i odwadnianiu osadów.

Zmiana masy i objętości odpadu to same oszczędności dla Klienta!

W szczególnych aplikacjach wykorzystujemy pływający sprzęt – amfibię. Pojazd gąsienicowy, lekka maszyna melioracyjna, który jest wyposażony w odpowiednie adaptery umożliwiające na pompowanie osadów dennych na pracujących obiektach, gdzie nie ma możliwości spuszczenia wody. Nasza doświadczona kadra operatorów posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie pracy na Oczyszczalniach Ścieków oraz w przemyśle.

Nasi główni klienci to:

  • Komunalne Oczyszczalnie Ścieków
  • Zakładowe Oczyszczalnie Ścieków
  • Zakłady Produkcji Wody
  • Stacje Uzdatniania Wody
  • Zakłady Papiernicze
  • Elektrownie i elektrociepłownie
  • Biogazownie

Gwarantujemy rzetelności i profesjonalizm